Sme prvá špecializovaná klinika na liečbu kŕčových žíl a iných žilových ochorení, ktorá disponuje najnovším prístrojovým vybavením. Ako jediný na Slovensku používame cryolaser QUANTA Light C a inú špičkovú prístrojovú techniku, pomocou ktorej naši chirurgovia vykonávajú široké spektrum operačných a kozmetických zákrokov na svetovej úrovni.

Špičkový tím pracujúci so špičkovým vybavením. Naši lekári majú k dispozícii najmodernejšie prístroje a zariadenia, vďaka ktorým dokážu zabezpečiť rýchlejšiu, účinnejšiu a pohodlnejšiu liečbu a odstránenie kŕčových žíl. Ambulancie v Blumental Clinic sú vybavené podľa najvyšších medicínskych štandardov, príďte sa presvedčiť sami!

Vaša spokojnosť
je najdôležitejšia

Základným princípom našej kliniky je odborná starostlivosť na vysokej úrovni a individuálny prístup ku každému klientovi. V neposlednom rade je dôležitý náš ľudský až rodinný prístup, diskrétnosť, pozitívne vystupovanie a prejav maximálnej ochoty pomôcť s problémom kŕčových žíl. Našim klientom tak poskytujeme kvalifikované a profesionálne služby, dostatok informácií, potrebnú starostlivosť a dôslednú komunikáciu v oblasti varixov. Ich spokojnosť je naším najvyšším cieľom.